Підступність цієї залежності полягає в поступовому збільшенні пристрасті до спиртного і у внутрішньому неприйнятті проблеми. На людини впливають його коло спілкування, уклад життя, традиції, які непомітно тягнуть на дно. Для того, щоб зупинити залежного і отримати шанс повернути його до повноцінного життя ми пропонуємо кодування від алкоголізму в Києві та інших регіонах України за допомогою досвідчених фахівців клініки.

Прийнято виділяти три стадії захворювання: 

 • початковий етап – людина не відчуває психологічного і фізичного пристрасті до спиртного, тому і дозволяє його собі кожен раз
 • звикання – поява залежності, що відбивається в регулярному випивання “перед обідом для апетиту” або “за компанію після роботи”. При цьому помітно погіршення здоров’я, що починає відбивається на зовнішньому вигляді людини і його поведінці. Деякі пацієнти на цьому етапі самостійно виявляють бажання кодуватися від алкоголізму
 • повноцінна залежність – постійні запої на тиждень і більше, ураження внутрішніх органів, поява психічних порушень, асоціальна життя поза суспільством. Найчастіше такий спосіб життя тривалий час призводить до летального результату 

Грамотна кодування від алкоголізму допомагає розірвати порочне коло запоїв і ремісій, переконати хворого повернутися в повноцінне життя. Співробітники Центру допомоги залежним чудово розбираються в суті проблеми, володіють належним досвідом і необхідними знаннями. На сьогоднішній день ми відкрили більше 40 спеціалізованих Центрів в різних містах України, де щодня виконується кодування від алкоголізму сучасними способами, ціна процедур вказана на нашому сайті. 

Що потрібно, щоб успішно закодуватися від алкоголю

Не залежно від того, самостійно хворий прийняв рішення або після бесіди з психологом і наркологом, кодування від алкоголю вимагає:

 • повної відмови від випивки не менше ніж за 2-3 дні до процедури
 • відсутність в анамнезі хвороб з судорожними синдромами
 • відсутність психозів або вираженого недоумства
 • відсутність або стійкої ремісії хвороб серцево-судинної, нервової систем, нирок, печінки 

Найпростіше виконувати ці умови (відмова від випивки на кілька днів для очищення організму) в стаціонарі, оскільки вдома висока ймовірність зривів. Перед тим як провести процедуру, з залежним обов’язково поговорить доктор, докладно розповість, як саме збирається закодувати від алкоголю і налаштує пацієнта на успіх від заходу.

На жаль, часто хворий не визнає проблеми. У цьому випадку ми можемо проконсультувати його родичів / друзів (консультації безкоштовно) або провести сеанс / сеанси з психологом і наркологом клініки, ціна індивідуальна. 

Допомога, перевірена часом

Грунтуючись на багаторічному досвіді, ми підібрали найбільш ефективні способи, які роблять кодування від алкоголізму успішним і мають мінімальні наслідки для здоров’я. До них відносяться: 

 • гіпнотичний вплив – в ході сеансів досвідчений лікар впливає на підсвідомість пацієнта, перенастроюючи його організм на повне неприйняття спиртного
 • психотерапевтичний метод Довженка – формування у залежного на психічному рівні непереносимості алкоголю
 • ін’єкційна блокада з ліками – тетлонг, дисульфірам і інші речовини формують неприйняття спиртовмісних напоїв на фізичному рівні
 • подвійний блок або комбінація фізичного і психологічного впливу. 

Деякі пацієнти вважають за краще «підшити», тобто вибирають ін’єкції, які здатні:

 1. зовсім прибрати ефект сп’яніння – пити ставати нема чого, немає задоволення, ейфорії;
 2. викликати важкий стан, для того, щоб сформувати відразу до спиртного.

Рішення приймає лікар, виходячи зі стану здоров’я і психологічних особливостей пацієнта.

Оскільки будь-який метод має показання та протипоказання, способи підбираються індивідуально. Зовсім необов’язково те, що підійшло сусідові або колезі допоможе вам. Довіртеся лікаря! Загальна вартість процедур відображена в прайсі Центру.

Чому кодування НЕ одно позбавлення від залежності

Кодування від алкоголізму в Києві – лише тимчасова міра, яка в середньому діє 1 рік, після чого хворий з великою ймовірністю може повернутися до спиртного, оскільки ні він, ні його оточення не змінюється психологічно.

Для того, щоб побороти шкідливу звичку необхідно повне усвідомлення проблеми, її причини та віри в те, що без алкоголю життя стане краще. Для цього по всій Україні і за кордоном ми створили сучасні та комфортні реабілітаційні центри. У них з чоловіком постійно працюють наркологи, психотерапевти. Залежний знаходиться в оточенні, яке його розуміє і всіляко підтримує. А з іншого боку, наші фахівці працюють і з родичами залежного, що дуже важливо для його подальшої соціалізації.