За час нашої роботи – наші центри відкрилися та отримали довіру у 22 обласних містах нашої країни. А також в Азербайджані, Молдові, Грузії, Казахстані. У нас постійно збільшується штат спеціалістів та підвищується їх кваліфікація. Наше завдання не просто зняти абстиненцію, а допомогти людині адаптуватися у соціальній сфері та сім'ї без вживання.Ми пишаємося своїми здобутками за цей час:

  • Є власна система освіти.
  • Школи та курси у кількох напрямках: 
  1. ШКОЛА хімічної залежності.
  2. ШКОЛА соціального працівника.
  3. ШКОЛА АРТ-ТЕРАПІЇ.
  4. ШКОЛА відеомонтажу, фотографії. 
  • Курси для родичів

Усі близькі наших хлопців мають можливість відвідувати безкоштовні групи та курси для співзалежних. Можуть брати участь у безкоштовних сімейних терапіях. Крім того, проходять всеукраїнські семінари та лекції. Ми єдині проводимо терапевтичні табори.

У чому полягає психосоціальна реабілітація?

Наш підхід включає кілька етапів. А саме:

Детоксикація організму

Це медикаментозне лікування для виведення із запою та/або зняття абстиненції внаслідок вживання наркотиків.

Психосоціальна реабілітація

Це робота психологів, реабілітологів, психіатрів у стаціонарі. Вона необхідна, тому що після зняття абстиненції, людина протягом тривалого часу не здатна комфортно почуватися у тверезості. Він постійно перебуває у стані стресу та апатії. Він зовсім не здатний зрозуміти свій стан і не може впливати на те, що відбувається. Після тривалої роботи із залежною людиною, у нього з’являється почуття відповідальності, він здатний отримувати задоволення від життя та отримувати задоволення від своїх цілей.

Соціальна адаптація

Перший час після тривалого стаціонару людині необхідна атмосфера, де вона може адаптуватися до звичайного життя. За час вживання людина звикає постійно відчувати ейфорію та сильні, яскраві почуття, тому щоденна буденність стає дуже важкою та похмурою. Якийсь час особистість може терпіти і триматися, але не довго. Важливе правильне середовище та поступова відповідальність. Всі ці фактори дають можливість людині жити повноцінно, не вживаючи. Крім того, змінюється життя рідних та близьких на краще. Так сім’я перестає жити в очікуванні якихось нових проблем — боргів, брехні, хвороб, стресів та всіх наслідків вживання наркотиків, алкоголю та ігроманії.