Лікування запою на дому помилково вважати самостійним, якщо ми маємо на увазі правильне втручання. Тобто, виїзд нарколога на будинок і послідовне його супровід. Чому саме така схема повинна постійно дотримуватися?

Оскільки, самолікування – це шлях до ще більших проблем і той же реанімації.

Ризики самостійного виходу із запою

Перш, ніж робити які-небудь дії, потрібно розуміти ризики. Знати, що домашнє вплив на запій без допомоги медиків може перетвориться, знову-таки, в сущий кошмар.

Яким чином можна нашкодити людині, яка страждає алкогольною залежністю? Нелогічними, необдуманними діями родичів або близьких, які хочуть допомогти без найменшого поняття, як це зробити якісно і правильно. Тому, виходить щось на кшталт:

Самостійного призначення медикаментів, які Нібито Повинні виводити шлаки з організму. Але, можуть викликати алергічну реакцію або відторгнення.
Використання блокаторів алкоголю немає рішення від хворого, через що – провокація делірію. Оскільки, різке припинення вживання часто викликає «улюблене» алкоголіків стан.
Спроб поставити людину на ноги народною медициною – відварами, примочками і так далі. Або ж взагалі – звернення до ворожок, екстрасенс, так званим «бабок» … Що апріорі зашкодить потребує термінових медичному втручанні.

Таким чином, доводи алкозалежної, знову ж таки, до стану реанімації, в кінцевому підсумки все одно відбувається звернення до лікаря-нарколога.

Грамотне виведення з запою на дому

Грамотно вивести із запою вдома – це, Зауважимо, викликати лікаря і НАДАТИ йому весь цей процес. Тільки медичний працівник, Який спеціалізується на залежності, зможе зробити це найкращим чином і виконати комплекс необхідних процедур: 

  • Складання картини стану хворого.
  • Детоксикація від токсичних речовин
  • Подальша терапія медичного або психологічного характеру. 

Детоксикація на дому

Зробити детоксикацію будинку – це певного роду комфорт. І, звичайно ж ризик. Адже, така процедура вимагає постійного нагляду, З огляду на те, що вона являє собою величезний спектр робіт, в залежності від стадії хвороби: 

  • Введення спеціального сорбирующего кошти за допомогою крапельниць.
  • Застосування різних, втрачених під час алкоголізації, вітамінів і мінералів.
  • Призначення медикаментів із заспокійливим ефектом, щоб нормалізувати сон, а також роботу нервової системи. Без цього, в алкоголіків може, знову-таки, через безсоння може виникнути делірій або ж тривожні, депресивні стани.ь сон, а также работу нервной системы. Без этого, у алкоголиков может, опять-таки, из-за бессонницы может возникнуть делирий или же тревожные, депрессивные состояния.
  • У Деяких випадках – плазмаферез, або переливання крові. 

Таким чином, можливість виконати детоксикацію будинку залежить від призначень лікаря. Чим складніший процес, тим більша ймовірність того, що алкозалежних прийдеться лягти в лікарню.

Дуже важливо також врахувати той факт, що процедура «Детокс» заборонена: 

  • Вагітним
  • Які годують груддю
  • Тим, хто має хвороби серцево-судинної системи, щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, епілепсію, а також психічні розлади
  • При непереносимості медикаментів, Яким вона виконується 

Психологічне та медичне вплив

Для того, щоб по-справжньому вийти із запою – мало просто очистить організм. Необхідно продовжити лікування шляхом подальшого медичного та психологічного впливу. Що конкретно може запропонувати клініка для людей з проблемами алкогольної залежності? 

  • Кодування
  • Підшивка
  • Подальша програма реабілітації 

А тепер про все по порядку. Отже, що таке кодування? Якесь підсвідоме чи свідоме вплив на людину, щоб викликати у нього відраза до алкоголю.

Здається, як же все просто! Але не тут-то було! Такий метод абсолютно бездіяльний для психічно хворих і тих, хто знаходиться в сп’яніння. Також, він практично не має сенсу для алкоголіків без бажання що-небудь міняти. Чому? Адже, доведено, що вони вживають цей час не для змін, а для того щоб «перечекати такі важкі часи».

Наступна маніпуляція – підшивка. Це – вживлення під шкіру препарату, що викликає серйозне відторгнення після вживання спиртного, або ж застосування Спеціальних медикаментів, які блокують приємний ефект від впливу алкоголю. Її складність в тому, що:

  1. По-перше, вона має масу протипоказань.
  2. По-друге, дуже мало закладів медичного характеру мають на неї ліцензію.

Але, незважаючи на це, разом з бажанням хворого підшивка може дати хороший результат. Інакше, вся тверезість буде побудована на страху, Який потім виливається в зриви, що призводять до більш фатальних наслідків, ніж попередні.

Ну і останнє – подальша програма реабілітації, а саме: 

  • Групова терапія з психологами та терапевтами різного профілю
  • Навчання в корені новим навичкам як мислення, так і поведінки
  • Відновлення або ж набуття моральних цінностей
  • Використання відомої програми анонімних алкоголіків «12 Кроків»
  • Подальша адаптація в соціумі

Такий підхід показаний практично кожному залежного (по винятком психічних хворих) і, звичайно ж, ефективний при його бажанні лікується.

На завершення хотілося б сказати: пам’ятайте, всі описані вище дії повинні виконувати дипломовані фахівці! І не завжди домашній комфорт цьому сприяє. Тому, навіть якщо Вам або Вашому рідному доведеться покинути рідні стіни на деякий час, краще зробити це, щоб не погіршити ситуацію ще більше.