Найбільш видимим проявом залежності людини є наркотична ломка, яка проявляється при неможливості вжити звичний стимулятор або при спробі відмовитися від нього. Залежно від виду наркотиків і тривалості вживання, залежний може мучитися кілька годин або тиждень і навіть довше. Щоб уникнути розвитку необоротних процесів в організмі і знизити ймовірність летального результату, потрібно зняття наркотичної ломки досвідченими фахівцями наркологами.

Співробітники центру «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» з 2004 року працюють з різними залежностями (наркотична, алкогольна, хімічна, ігрова) по давно перевіреним і за ексклюзивними програмами. Ми знаємо, як провести зняття наркотичної ломки, щоб ефективно прибрати симптоми і якнайшвидшим чином привести людину до тями. Вартість процедури недорога, тому доступна людям різного достатку.

Типові симптоми ломки при залежностях

Регулярне вживання наркотиків, алкоголю та іншої хімії, викликає накопичення токсичних речовин в організмі, що призводить до його інтоксикації (отруєння). При відсутності чергової дози стимулятора, хворий переживає не тільки фізичні, але і психологічні симптоми наркотичної ломки:

  1. відчуття безглуздя життя, тотального самотності;
  2. безпричинний гнів, агресію до оточуючих;
  3. занепокоєння і паніку;
  4. бажання покінчити з життям.

На фізичному рівні людина відчуває неймовірні муки, які полягають в:

  1. судомах і тремтінні кінцівок;
  2. скручують болях в кістках і суглобах;
  3. постійної нудоти, блювоти, діареї;
  4. безсонні;
  5. підвищеному сльозотечі.

Зняття ломки у наркоманів: клініка або будинок

Більш ніж 15-річний досвід допомоги людям дозволив нам накопичити статистику, яка свідчить: зняття наркотичної ломки на дому малоефективно, тому використовується вкрай рідко. Справа в тому, що хворому потрібна серйозна медикаментозна допомога (крапельниці з певним рядом ліків), взаємодія з лікарями-наркологами і психологами.

По термінах, повне очищення організму від токсичних речовин може займати від 3 днів до 3 тижнів (залежно від типу наркотиків, ступеня забрудненості організму ними). Крім того, зняття наркотичної ломки (або детоксикація у випадку з алкозалежними) – обов’язковий захід, якщо людина надходить до нас в нетверезому стані і бажає закодуватися. Для цього потрібно пройти 2-3 денний курс крапельниць і не вживати.

Важливо розуміти, що позбавлення від фізичних страждань – це тільки перший етап позбавлення від залежності. При бажанні залежного назавжди відмовитися від згубного потягу можна поступити до нас на повноцінну стаціонарну реабілітацію в один з Центрів за прийнятною ціною. Курс триватиме близько 6 місяців, точний термін обговорюється індивідуально.