Одним з найбільш швидких і дієвих способів постановки сталого алкоблока є підшивання від алкоголізму. Дана процедура передбачає вшивання ампули з особливим розчином в жирову, м’язову тканину пацієнта або в підшкірний шар. Склад розчину сприяє у залежного блокування вироблення ферментів печінки, необхідних для розщеплення етилу. Якщо хворий не повірить в підшивання від алкоголю і все ж вип’є спиртне (навіть слабоалкогольний коктейль), він буде відчувати себе дуже погано.

Підшивка від алкоголізму працює навіть в запущених випадках, ціна заходи варіюється, залежно від: 

 • тяжкості стану пацієнта
 • наявності хронічних захворювань
 • вшивають препаратів
 • тривалості вживання спиртних напоїв 

Вартість підшивки від алкоголізму відображена в прайсі нашого Центру на відповідній сторінці сайту. Крім того, дізнатися скільки коштують процедури і задати будь-які питання можна, безкоштовно зателефонувавши по одному з наших телефонів і отримавши професійну консультацію. Звертайтеся, ми завжди готові проконсультувати, 24/7!

Що значить підшити від алкоголю

Маніпуляція обов’язково виконується кваліфікованим фахівцем в умовах стаціонару і під наглядом лікуючого лікаря. Перед цим необхідно повністю очистити організм від залишків спирту, не використовуючи алкоголь мінімум 2-3 дні.

Доктор проконтролює стан пацієнта, призначивши:

 1. електрокардіограму;
 2. ОАК;
 3. загальний аналіз сечі.

Як правило, ампулу розташовують в такому місці на тілі, звідки хворий не зможе її дістати самостійно (найчастіше на спині).

Підшивка від алкоголю виконується в три етапи:

 1. укол місцевого анестетика в вибране місце і невеликий розріз;
 2. введення ампули з препаратом;
 3. накладення шва і пов’язки з антисептиком.

У деяких випадках доктор рекомендує підшити від алкоголізму і закріпити процедуру психотерапевтичним сеансом, ціна на такий метод теж доступна. Це краще допоможе сформувати стійку відразу до спиртного.

Найбільш ефективні препарати з нашого досвіду

Існує досить багато місць, де можна підшити від алкоголю, встановивши торпеду на основі дисульфіраму, який синтезований ще 30 років тому.

Однак, сучасні фармакологи винайшли кілька нових лікарських форм препаратів для підшкірного введення, а саме:

 1. препарати на основі налтрексона – діють близько півроку, за відгуками алкозалежних повністю блокують ейфорію від випитого;
 2. медикаменти з дисульфірамом (Тетлонг, Еспераль та ін.) – перша доза діє до року, друга 3-5 років;
 3. дисульфирам-тетлонг – відрізняється невеликим терміном дії, близько 3 місяців.

Важливо розуміти, що дуже мала кількість алкоголіків дійсно готові почати тверезе життя. В основному, хворих стримує страх від наслідків після підшивки, і вони чекають закінчення дії ліки, щоб повернутися до колишніх запоїв. Тому важливо переконати залежного якомога раніше почати реабілітаційний курс в нашому Центрі. Ви можете зробити це своїми силами, якщо в сім’ї є авторитет, який впливає на залежного, або звернутися за нашою допомогою до психологів і наркологів.